POSAO: Skladištar - Sarajevo, Blažuj

26.08.2024. 13:36

U okviru našeg sektora - Nabave tražimo pojačanje našim kolegama u skladištu.
Ne oklijevajte, možda baš Vi budete ta osoba. Sve što treba da učinite je da pošaljete svoju biografiju/CV na e-mail: info@inovine.ba

O G L A S     Z A    P O S A O

Za prijem na sljedeću poziciju Društva na lokaciji Blažuj:

  1. Skladištar u Organizacionoj cjelini – Nabava

OPIS POSLOVA I USLOVI

Opis poslova:

  • Utovar, istovar i skladištenje robe i ambalaže u skladištu.
  • Pakovanje i sortiranje robe u skladištu.
  • Priprema robu za distribuciju po prodajnim mjestima.
  • Brine o ispravnosti roba i rokovima trajnosti proizvoda na skladištu.
  • Učešće u popisu roba na skladištu.
  • Učešće u otpremi pošte za maloprodaju.

Uslovi koje moraju ispunjavati kandidati_kinje na navedenoj poziciji:

  • KV;
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač;
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama.

NAČIN PRIJAVE

Ukoliko ste odgovorna i posvećena osoba, koja ispunjava navedene uslove i želi raditi u dinamičnom okruženju, onda svoju prijavu/CV pošaljite na: info@inovine.ba

Oglas je aktuelan!

Da li vam se sviđa ovaj članak?
Ako vam se sviđa ovaj članak podijelite ga sa svojim prijateljima i kolegama!

Možda bi vas interesovale ostale

povezane novosti i zanimljivosti?!

View My Stats