POSAO: Prodavac, širom BiH

26.08.2024. 15:32

U okviru našeg sektora - Maloprodaja, tražimo pojačanje našim kolegama.
Ne oklijevajte, možda baš Vi budete ta osoba. Sve što treba da učinite je da pošaljete svoju biografiju/CV na e-mail: info@inovine.ba

O G L A S     Z A    P O S A O

Za prijem na sljedeću poziciju Društva na lokacijama širom BiH:

  1. Prodavac u Organizacionoj cjelini – Maloprodaja

OPIS POSLOVA I USLOVI

Opis poslova:

  • Pružanje brze, efikasne i ljubazne usluge svakom kupcu

  • Obavlja aktivnosti prodaje asortimana prodajnog mjesta
  • Organizacija izložbenog prostora radi promocije proizvoda
  • Kontrola i nadzor nad rokovima upotrebe roba na prodajnom mjestu
  • Vodi brigu i odgovara za urednost prodajnog mjesta

NAČIN PRIJAVE

Ukoliko ste odgovorna i posvećena osoba, koja ispunjava navedene uslove i želi raditi u dinamičnom okruženju, onda svoju prijavu/CV pošaljite na: info@inovine.ba

Oglas je aktuelan!

Da li vam se sviđa ovaj članak?
Ako vam se sviđa ovaj članak podijelite ga sa svojim prijateljima i kolegama!

Možda bi vas interesovale ostale

povezane novosti i zanimljivosti?!

View My Stats